Intralogistika - autonomie a skladování

Zlepšete efektivitu intralogistických procesů své organizace - s produkty na míru pro skladování a přepravu: surovin, polotovarů a hotových výrobků.

  • ideální provozní vlastnosti - provoz na dopravnících s nízkými emisemi hluku.
  • konstrukční stabilita a maximální pevnost
  • vysoká odolnost proti nárazu (odolnost proti prasknutí)
  • vysoký stupeň odolnosti proti deformaci
  • 100% recyklovatelnost

Výhody pro intralogistiku - plastové boxy ve spolupráci s autonomním řízením strojů

Více než 100 řešení pro váš sortiment

Kompatibilní s manuálními, poloautomatickými a plně automatickými sklady

Optimalizace procesů a lepší využití prostoru

Účinná ochrana výrobků - v souladu s platnými normami

Přečtěte si záznamy z kategorie intralogistika

Odvětví intralogistiky - jaké informace stojí za to získat?

Intralogistika je specializovaný obor logistiky, který se zaměřuje na organizaci a řízení přepravy surovin, materiálů, polotovarů a hotových výrobků - přímo v rámci dané společnosti. Využívá řadu technologií (včetně skladovacích zařízení, hotových systémů a specializovaného softwaru).

Jakým výzvám čelí organizace využívající intralogistiku?

Cílem většiny z nich je samozřejmě neustálá optimalizace procesů s cílem zlepšit přepravu a snížit případné ztráty. Hlavním faktorem je automatizace - mimo jiné zvýšení efektivity a minimalizace provozních nákladů ve skladech a překladištích.

Je však třeba mít na paměti oblasti, ve kterých je lidský faktor nenahraditelný. Na jedné straně jsou za plánování, organizaci a dohled nad intralogistickými procesy zodpovědní specializovaní odborníci. Na druhé straně vstupují do hry také takzvaní coboti (kolaborativní roboti). Jejich úkolem je podporovat práci a zvyšovat úroveň bezpečnosti skladníků a specialistů na kompletaci objednávek.

Intralogistické procesy jako skladová řešení na míru

Mnoho organizací používá plně přizpůsobená skladová řešení ("na míru"). To následně přirozeně znamená, že každá z nich vyžaduje také individuální přístup ke skladování a další přepravě zboží. Jednotlivé sklady se proto liší svou konstrukcí, způsoby skladování, linkami, zařízením používaným pro přepravu a konečně i samotnými kontejnery.

Osvědčená řešení skladování v intralogistice. Co se vyplatí zvolit?

Zavedení plně optimalizovaných logistických procesů není možné, pokud chybí prvky odpovědné za skladování samotného sortimentu. Proto jednu z nezastupitelných rolí hrají moderní skladovací řešení - například v podobě beden, kontejnerů nebo dokonce celých palet. Pokud chcete pro svůj sklad odolné, spolehlivé a hlavně dobře padnoucí komponenty, určitě byste se měli podívat na naše návrhy od společnosti bekuplast. Zde je několik možností, které poskytují dokonalou podporu pro vaše intralogistické procesy: