Kvalita, které naši zákazníci důvěřují

Naším cílem je spokojenost zákazníka, proto je kvalita naší prioritou ve všech oblastech. bekuplast GmbH již řadu let úspěšně získává certifikáty podle mezinárodních norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 50001. Mezinárodní certifikát ISO 9001 je pro bekuplast SA potvrzením kvality.

V rámci našeho managementu kvality jsou prováděny pravidelné audity, díky kterým jsou ověřovány a optimalizovány všechny provozní procesy. Certifikáty ISO zaručují nejvyšší kvalitu produktů a nejlepší služby a zároveň chrání životní prostředí a cenné zdroje.

Kvalita zaručena - naše certifikáty ISO

Řízení jakosti

Náš management jakosti je certifikován v souladu s mezinárodní normou ISO 9001. Tímto způsobem zajišťujeme vysokou kvalitu našich produktů, kterým důvěřují zákazníci po celém světě.

Environmentální management

Díky našemu systému environmentálního managementu podle normy ISO 14001 jsme trvale udržitelně zefektivnili naše aktivity související s ochranou životního prostředí. Projektování všech provozních procesů šetrným způsobem k životnímu prostředí a jeho zdrojům významně přispělo k ochraně životního prostředí.

Energetický management

Energetický management v souladu s ISO 50001 přispěl ke snížení spotřeby energie. Díky tomu chráníme zdroje a optimalizujeme náklady na energie. Dosažené úspory jsou přínosem i pro naše zákazníky.