Inovativní potenciál je naší silnou stránkou

Základem práce společnosti bekuplast je vývoj individuálních konstrukčních řešení, která jsou připravována naším vývojovým oddělením a implementována pomocí nejmodernějších R&D nástrojů. Naší vášní a motivací je vyvinout pro klienta co nejlepší řešení.

Každá logistická výzva je jiná, proto vám naši specialisté pomohou vybrat nejoptimálnější řešení, abyste ji splnili.

Společně s vámi vytvoříme profil požadavků a následně jej implementujeme v našem interním vývojovém oddělení. Během celého projektu je k dispozici kontaktní osoba z BOK, která ve všech záležitostech poradí a pomůže.


Konstrukce

Podrobné požadavky jsou shrnuty v technických specifikacích. Na jejich základě začnou naši designéři vyvíjet design a připravovat konstrukční výkresy. Na základě detailních 3D prezentací obdrží zákazník přesné znázornění produktu.

 

Od modelu k formě

Na přání zákazníka lze vytvořit model produktu pomocí rychlého prototypování. V tomto procesu se model tvoří vrstvu po vrstvě z plastu na 3D tiskárně. V tomto procesu se model tvoří vrstvu po vrstvě z plastu na 3D tiskárně. Navíc je možné před sériovou výrobou vyrobit další modely se zakázkovým testovacím nástrojem pro testování v reálném provozu.


Sériová výroba

V případě sériové výroby v procesu vstřikování je forma postavena na základě technických výkresů. Při konstrukci nástrojů úzce spolupracujeme s evropskými odbornými firmami.

Kontrola kvality

Vyrobené produkty podléhají přísné kontrole kvality v naší vlastní testovací laboratoři. Po úspěšném absolvování kontroly kvality a konečném schválení zákazníkem je dodán nový opakovaně použitelný přepravní kontejner.