Prodej a přeprava na trhu s nápoji

Vyberte si odolné přepravky na nápoje, které vám usnadní skladování i doručování výrobků - od výrobce do skladu i přímo do obchodů.

  • bezpečnost výrobků
  • budování povědomí o značce
  • rychlost dodání
  • komplexní podpora nových projektů
  • řešení na míru

Výhody pro nápojový průmysl

Účinná ochrana proti poškození a ztrátě materiálu

Optimalizace prostoru a ještě efektivnější doprava

Vylepšená ergonomie a snadné používání pro řidiče a pracovníky skladu

Adaptace na specifické podmínky - nízké teploty a vlhkost vzduchu

Odvětví prodeje a přepravy nápojů - co o něm potřebujete vědět?

Odvětví prodeje a přepravy nápojů se skládá z několika základních prvků: výroba nápojů, distribuce, maloobchod a velkoobchod a doprava. Pro podnikání v tomto odvětví je nutné mít příslušná povolení a licence a také zajistit odpovídající logistické a skladovací zázemí. Pokud jde o přepravu nápojů, je důležité zajistit správné podmínky přepravy, jako je například správné chlazení nebo ochrana proti poškození. Odvětví se neustále vyvíjí a má velkou konkurenci, proto je důležité neustále přizpůsobovat nabídku potřebám trhu a investovat do moderních řešení.

Výzvy, kterým čelí logistika nápojů

Jak snadno uhodnete - hlavní výzvy, kterým společnosti v tomto odvětví denně čelí, jsou:

Ochrana výrobků před mechanickým poškozením. Logistika velkoobchodů s nápoji totiž zahrnuje výrobky ve skleněných a plastových obalech i výrobky umístěné ve speciálních kartonových krabicích.

Dodržování dat spotřeby . Stejně jako mnoho jiných potravinářských výrobků mají i nápoje přísné lhůty, které zase vyžadují efektivní a hlavně včasnou přepravu.

Uplatňování bezpečnostních opatření. V závislosti na konkrétním sortimentu - vybrané výrobky musí být přepravovány při vhodných teplotách a vlhkosti, a dokonce - chráněny před UV zářením.

Logistika nápojů, tj. zásady skladování a přepravy.

Jedním z nejoblíbenějších řešení používaných pro přepravu nápojů jsou samozřejmě palety na míru. Taková řešení pro nápojový průmysl jsou zabalena do specializované fólie, která zajišťuje stabilitu a chrání náklad před poškozením. Každá taková zásilka by měla být označena - obvykle formou nalepovacích štítků.

Osvědčená skladovací řešení pro přepravu nápojů a potravin

Pokud chcete zajistit maximální optimalizaci skladování a přepravy nápojů, vsaďte na osvědčené palety bekuplast. V naší nabídce najdete rozsáhlý sortiment, který můžete snadno přizpůsobit velikosti a specifickým vlastnostem svého sortimentu. Zvláštní pozornost si zaslouží mimo jiné následující: