
Perforovaná plastová nádoba na pečivo - řada bakeline 600 x 400 x 200 mm
Číslo výrobku: BB6420.BR21
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 565 x 366,5 x 188 mm |
| Objem | 38 l |
| Hmotnost | 1430 g |
| Skladová barva |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | Ažurové |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 55 |
| Materiál | HDPE (High Density Polyethylen) |