
E Performance E2 600 x 400 x 200 mm
Číslo výrobku: 1917/000300
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 568 x 369 x 198 mm |
| Objem | 40 l |
| Hmotnost | 2000 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | plné |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 44 |
| Materiál | HDPE (High Density Polyethylen) |