
Plastový kontejner s perforací - ideální pro přepravu ovoce a zeleniny a pro vybavení regálů v obchodech. 600 x 400 x 200 mm
Číslo výrobku: 1943.6500
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 568 x 368 x 185 mm |
| Objem | 38 l |
| Hmotnost | 1610 g |
| Skladová barva |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | Ažurové |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 70 IP |
| Materiál | HDPE (High Density Polyethylen) |