
A/A-85 400 x 300 x 85 mm
Číslo výrobku: 2-183
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 380 x 280 x 76 mm |
| Objem | 7 l |
| Hmotnost | 490 g |
| Skladová barva |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | Ažurové |
| Rukojeti | zavřené |
| PU | 290 IP |

Číslo výrobku: 2-183
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 380 x 280 x 76 mm |
| Objem | 7 l |
| Hmotnost | 490 g |
| Skladová barva |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | Ažurové |
| Rukojeti | zavřené |
| PU | 290 IP |