
VDA-R-KLT 4122 ESD 396 x 297 x 213 mm
Číslo výrobku: 2212/002300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 396 x 297 x 213 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 346 x 265 x 175 mm |
| Objem | 16.2 l |
| Hmotnost | 1800 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | zesílené dno |
| PU | 80 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |