
VDA-RL-KLT 6080 ESD 594 x 396 x 280 mm
Číslo výrobku: 2813/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 594 x 396 x 280 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 544 x 359 x 262 mm |
| Objem | 51.9 l |
| Hmotnost | 2950 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| PU | 32 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |