
VDA-RL-KLT 4080 ESD 396 x 297 x 280 mm
Číslo výrobku: 2812/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 396 x 297 x 280 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 345 x 260 x 262 mm |
| Objem | 24.1 l |
| Hmotnost | 1880 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| PU | 64 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |