
VDA-RL-KLT 6013 ESD 594 x 396 x 213 mm
Číslo výrobku: 2213/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 594 x 396 x 213 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 544 x 359 x 195 mm |
| Objem | 38.9 l |
| Hmotnost | 2540 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| PU | 40 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |