
VDA-RL-KLT 4013 ESD 396 x 297 x 213 mm
Číslo výrobku: 2212/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 396 x 297 x 213 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 345 x 260 x 195 mm |
| Objem | 17.9 l |
| Hmotnost | 1540 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| PU | 80 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |