
VDA-RL-KLT 4047 ESD 396 x 297 x 147 mm
Číslo výrobku: 1512/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 396 x 297 x 147 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 345 x 260 x 129 mm |
| Objem | 11.8 l |
| Hmotnost | 1200 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| PU | 128 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |