
Celoplastový skladovací kontejner - řada Silverline ESD 600 x 400 x 420 mm
Číslo výrobku: 4271/000300 ESD
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 420 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 567 x 367 x 416 mm |
| Objem | 84 l |
| Hmotnost | 3570 g |
| Skladová barva | Produkt není skladem |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | Mírně žebrované dno |
| Rukojeti | zavřené |
| PU | 20 |
| Materiál | PP-ESD (Polypropylen electrostatic discharge) |
Popis článku
Minimální množství pro objednání: 2000 kusů