
Zvětšená fotografie výrobku
Tace transportowe - seria contecline 638 x 424 x 59 mm
Číslo výrobku: CLG406_5111
Technická specifikace produktu
| Verze | s držáky pro středové uspořádání přepravovaného zboží |
|---|---|
| Vnější rozměry | 638 x 424 x 59 mm |
| Vnitřní rozměry | 577 x 365 x 40 mm mm |
| Objem | 9.2 l |
| Hmotnost | 1425 g |
| Skladová barva | Produkt není skladem |
| Dno | obvodová uzavřená základna miniload |
|---|---|
| Materiál | PP-C (Polypropylen Copolymer) |