
Zvětšená fotografie výrobku
Velký plastový plný kontejner - řada basicline plus 800 x 600 x 120 mm
Číslo výrobku: BP8612/0310
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 800 x 600 x 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 767 x 567 x 116 mm |
| Objem | 49 l |
| Hmotnost | 2740 g |
| Skladová barva | Produkt není skladem |
| Stěny | s otvory v dělicí stěně |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné s otvory pro odvod vody |
| Rukojeti | krátká strana otevřená/dlouhá strana zavřená |
| PU | 42 |
| Materiál | PP-C (Polypropylen Copolymer) |