
P/P 125 400 x 300 x 125 mm
Číslo výrobku: 2-190
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 380 x 280 x 115 mm |
| Objem | 12 l |
| Hmotnost | 720 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | plné |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 190 IP |

Číslo výrobku: 2-190
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 380 x 280 x 115 mm |
| Objem | 12 l |
| Hmotnost | 720 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | plné |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 190 IP |