
Plastový ažurový kontejner - řada lightline 400 x 300 x 220 mm
Číslo výrobku: 2245.000300
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 220 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 370 x 270 x 218 mm |
| Objem | 21 l |
| Hmotnost | 765 g |
| Skladová barva |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | plné |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 120 |
| Materiál | PP-C (Polypropylen Copolymer) |