
Skládací plastový kontejner pro bezpečnou přepravu zboží - Clever Move Box 400 x 300 x 240 mm
Číslo výrobku: H-3424/000300
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 400 x 300 x 240 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 364 x 265 x 220 mm |
| Výška po složení | 65 mm |
| Objem | 21 l |
| Hmotnost | 1660 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | plné |
| Rukojeti | dělená otevřená rukojeť |
| PU | 200 |
| Materiál | PP-C (Polypropylen Copolymer) |