
Utilysys 600 x 400 x 232 mm
Číslo výrobku: 2308.013300
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 232 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 567 x 367 x 222 mm |
| Výška po složení | 44 mm |
| Objem | 44.3 l |
| Hmotnost | 2030 g |
| Skladová barva | Produkt není skladem |
| Stěny | perforované |
|---|---|
| Dno | Ažurové |
| Rukojeti | otevřené |
| PU | 250 |
| Materiál | HDPE (High Density Polyethylen) |