
Plastový skládací box pro e-shopy - Clever-Retail-Box 600 x 400 x 400 mm
Číslo výrobku: 4011/000314
Technická specifikace produktu
| Vnější rozměry | 600 x 400 x 400 mm |
|---|---|
| Vnitřní rozměry | 568 x 364 x 380 mm mm |
| Výška po složení | 75 mm |
| Objem | 80 l |
| Hmotnost | 3700 g |
| Skladová barva |
| Stěny | plné |
|---|---|
| Dno | hladké dno, plné |
| Rukojeti | dělená otevřená rukojeť |
| PU | 116 |
| Materiál | PP-C (Polypropylen Copolymer) |